چالش فیتنس

 

اگر بدنی متناسب و آماده داشته باشید، اگر از عضلات قوی، خوش فرم و البته منعطف برخوردار باشید، اگر بتوانید چربی های اضافی را آب کنید، اگر قلبی سالم و قوی داشته باشید، در آن صورت میتوان گفت شما به لحاظ فیتنس در شرایط خوبی قرار دارید و هر تمرینی که برای رسیدن به این اهداف طراحی شده باشد تمرین فیتنس نامیده می شود.

در واقع فیتنس یعنی تناسب اندام توام با آمادگی جسمانی

یک تمرین فیتنس باید ضمن توجه به عضله سازی و چربی سوزی، آمادگی جسمانی عمومی شما را در همه ی ابعاد بهبود بخشد. همچنین برای این منظور، تدوین و رعایت یک رژیم غدایی متعادل و متناسب با شرایط مختلف درونی و بیرونی بدن ضروری می باشد.

در چالش فیتنس ابتدا معاینات و تست های بدنی لازم برای سنجش میزان اضافه وزن، درصد چربی، ضعف های عضلانی و ارزیابی فرم بدنی صورت میگیرد سپس بر اساس ارزیابی های انجام شده و شرایط شغلی، سنی، ژنتیک و ... برنامه ی تمرینی و رژیمی برای متقاضیان تدوین می شود.

تدوین رژیم غذایی ساده و قابل اجرا، انجام تمرینات به صورت تحت نظر و با آموزش کامل نحوه ی اجرای صحیح تمرینات، طراحی تمرینات بر اساس ویژگی های فردی، توجه به افزایش آمادگی جسمانی و بهبود وضعیت سلامتی علاوه بر بهبود شکل ظاهری بدن از جمله مزایای چالش 90 روزه فیتنس به شمار میرود.

دوره های اختصاصی فیتنس تحت نظر سعید مخلصی در باشگاه های رشد اقدسیه و تابان شهرک غرب برگزار می گردد.

همچنین می توانید برنامه ی فیتنس دریافت کنید و پس از آموزش کامل نحوه ی اجرای برنامه، در باشگاهی دیگر برنامه ها را اجرا کنید و به نتایج دلخواه دست یابید.

برای بانوان محترم نیز شرکت در دوره های مجازی فیتنس امکان پدیر می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ی 09124083208 ارتباط برقرار کنید.

ورزشکار باشید...

 برنامه تمرین، مربی فیتنس، دوره کاهش وزن، لاغری در 90 روز، چربی سوزی، مشاور فیتنس، مربی خصوصی، کلاس فیتنس، کراسفیت

 تندرستی و تناسب اندام هدیه ما به شما

 

سلامت سرمایه ای تکرار نشدنیست

 

 

 از نگاه کردن به آینه لذت ببرید

 

 

دوره های 3 ماهه فیتنس، راهی مطمئن به سوی تندرستی و تناسب اندام     اطلاعات بیشتر

 

وب سایت تندرستی و تناسب اندام سعید مخلصی

مربی فیتنس، سعید مخلصیهدف از راه اندازی این وب سایت ارائه مطالب آموزشی در حوزه تندرستی و تناسب اندام با رویکرد ورزش سالم در راستای پرورش روح و جسم میباشد. امیدوارم مطالب موجود در این سایت در مسیر حفظ و ارتقای تندرستی و تناسب اندام کمکی هر چند ناچیز به شما دوست عزیز بنماید.

 

درباره من

سعید مخلصی

کارشناس ارشد تربیت بدنی و علوم ورزشی از دانشگاه تهران

مربی عالی بدنساز آکادمی ملی المپیک

مربی رسمی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام ... بیشتر

تماس با من

تلفن : 09124083208
ایمیل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

کانال تلگرام 

اینستاگرام