توتال فیت

 

توتال فیت ترکیبی از تمرینات با وزنه، کش، استپ، توپ، TRX، تمرین با وزن بدن، و تمرینات هوازی می باشد که فاکتورهای گوناگون آمادگی جسمانی از جمله قدرت، استقامت، تعادل، انعطاف پذیری، هماهنگی، توان، چابکی و ... را  در بر می گیرد.

 

این ها تمام فاکتورهایی هستند که شما برای داشتن یک زندگی با کیفیت به آن ها نیاز دارید تا بتوانید بدنی سالم، قوی و متناسب داشته باشید.

 

از مزایای شرکت در یک کلاس توتال فیت میتوان به کالری سوزی و چربی سوزی بالا، پاسخ هورمونی فوق العاده، پیشگیری از آسیب های عضلانی و مفصلی، پیشگیری از تمرین زدگی، افزایش متابولیسم بدن، خارج ساختن تمرینات از حالت یک بعدی، افزایش چگالی عضلات و استحکام بدن و افزایش آمادگی عمومی بدن اشاره کرد.

 

(در واقع نتیجه ی توتال فیت تمام آن چیزیست که شما از یک تمرین فیتنس انتظار دارید)

 توتال فیت ترکیبی از تمرینات با وزنه، کش، استپ، توپ، TRX، تمرین با وزن بدن، و تمرینات هوازی می باشد که فاکتورهای گوناگون آمادگی جسمانی از جمله قدرت، استقامت، تعادل، انعطاف پذیری، هماهنگی، توان، چابکی و ... را در بر می گیرد.

 تندرستی و تناسب اندام هدیه ما به شما

 

سلامت سرمایه ای تکرار نشدنیست

 

 

 از نگاه کردن به آینه لذت ببرید

 

 

دوره های 3 ماهه فیتنس، راهی مطمئن به سوی تندرستی و تناسب اندام     اطلاعات بیشتر

 

وب سایت تندرستی و تناسب اندام سعید مخلصی

مربی فیتنس، سعید مخلصیهدف از راه اندازی این وب سایت ارائه مطالب آموزشی در حوزه تندرستی و تناسب اندام با رویکرد ورزش سالم در راستای پرورش روح و جسم میباشد. امیدوارم مطالب موجود در این سایت در مسیر حفظ و ارتقای تندرستی و تناسب اندام کمکی هر چند ناچیز به شما دوست عزیز بنماید.

 

درباره من

سعید مخلصی

کارشناس ارشد تربیت بدنی و علوم ورزشی از دانشگاه تهران

مربی عالی بدنساز آکادمی ملی المپیک

مربی رسمی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام ... بیشتر

تماس با من

تلفن : 09124083208
ایمیل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

کانال تلگرام 

اینستاگرام